Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie NRTIC

Dažniausiai užduodami klausimai apie NRTIC - organizaciją, prižiūrinčią šią svetainę. Jei atsakymų į Jums rūpimus klausimus apie NRTIC čia nėra, galite pateikti klausimą čia.

K: Kodėl NRTIC publikuoja tokius nepalankius atsiliepimus apie NRJ?

A: Mes tikimės, kad mūsų stripsniai apie NRJ yra objektyvūs. Iš kitos pusės, mes nemanome, kad publikuodami tokius straipsnius uždarome diskusiją apie konkretų NRJ - atvirkščiai, mes ją atveriame.

Kviečiame išreikšti savo nuomonę apie mūsų straipsnius. Tuo tikslu NRTIC ne tik įgalino komentarų teikimą prie straipsnių, bet ir suteikė galimybę diskutuoti straipsniuose pateikiamas mintis forumuose.

Donatas Glodenis

K: Ar NRTIC yra susijęs su kokia nors akademine institucija?

A: Šiuo metu NRTIC nėra susijęs su akademinėmis institucijomis instituciniais ryšiais. Tačiau NRTIC steigėjų ir bendradarbių tarpe yra keletas asmenų, kurie dirba mokslo įstaigose, studijuoja doktorantūroje ir pan.

NRTIC taip pat bendradarbiauja su įvairiomis mokslo įstaigomis. Pvz., 2003 m. pavasarį kartu su tarptautine religijos tyrinėtojų organizacija CESNUR (Center on New Religions Studies) ir Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centru NRTIC rengė konferenciją "Religija ir demokratija: pasidalijimas patirtimi tarp rytų ir vakarų".

Puslapiai