Ką apie religijas rašo Lietuvos žiniasklaida

rss ženklelisŠiame puslapyje pateikiame iš įvairių Lietuvos žiniasklaidos šaltinių surinktų naujienų, susijusių su religija, antraštes ir trumpas santraukas. Kiekvieną naujieną skaitysite toje svetainėje, kurioje ji buvo publikuota.

NRTIC neatsako už šių naujienų turinį. Dėl automatinio naujienų atrinkimo pobūdžio sąraše gali būti naujienų, tiesiogiai su religija nesusijusių.

Meksika penktadienį pranešė viename savo migrantų centre suėmusi JAV pilietį, kaip įtariama, reiškusį paramą džihadistų grupuotėms, ir deportavusi jį į Jungtines Valstijas. Skaitykite daugiau...
Paskelbta: Sat, 17/08/2019 - 12:56
Norvegas, kuris įtariamas praėjusį savaitgalį nušovęs savo įseserę ir apšaudęs netoli Oslo esančią mečetę, prisipažino padaręs nusikaltimus, tačiau nepadarė oficialaus kaltės prisipažinimo, penktadienį pranešė policija. Skaitykite daugiau...
Paskelbta: Sat, 17/08/2019 - 12:42
Norvegas, kuris įtariamas praėjusį savaitgalį nušovęs savo įseserę ir apšaudęs netoli Oslo esančią mečetę, prisipažino padaręs nusikaltimus, tačiau nepadarė oficialaus kaltės prisipažinimo, penktadienį pranešė policija.
Paskelbta: Sat, 17/08/2019 - 12:32
​Norvegas, kuris įtariamas praėjusį savaitgalį nušovęs savo įseserę ir apšaudęs netoli Oslo esančią mečetę, prisipažino padaręs nusikaltimus, tačiau nepadarė oficialaus kaltės prisipažinimo, penktadienį pranešė policija.
Paskelbta: Sat, 17/08/2019 - 12:15
Afganistano Talibano vadeivos brolis buvo tarp keturių žmonių, žuvusių penktadienį per sprogdinimą vienoje mečetėje Pakistano pietvakariuose, pranešė kovotojų šaltiniai ir vienas pakistaniečių pareigūnas. Skaitykite daugiau...
Paskelbta: Sat, 17/08/2019 - 10:02
Afganistano Talibano vadeivos brolis buvo tarp keturių žmonių, žuvusių penktadienį per sprogdinimą vienoje mečetėje Pakistano pietvakariuose, pranešė kovotojų šaltiniai ir vienas pakistaniečių pareigūnas.
Paskelbta: Sat, 17/08/2019 - 09:18
Netoli pietvakarinio Pakistano Kvetos miesto esančioje mečetėje per penktadienio pamaldas driokstelėjus galingam sprogimui žuvo mažiausiai du maldininkai, o dar per 20 žmonių buvo sužaloti, pranešė policija. Skaitykite daugiau...
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 17:01
Beludžistano provincijos policijos viršininkas Mohsinas Hassanas Buttas (Mohsinas Hasanas Butas) sakė, kad bomba buvo palikta Kučlano, esančio netoli Kvetos, mečetėje ir susprogdinta nuotoliniu būdu. „Du žmonės, įskaitant mečetės imamą, žuvo, o dar 25 buvo sužeisti per savadarbio sprogstamojo įrenginio sprogimą mečetėje“, – teigė jis. Kitas policijos pareigūnas, Abdul Razzaqas Cheema (Abdul Razakas Čima), patvirtino, kad toks incidentas įvyko netoli Beludžistano provincijos sostinės Kvetos, bei patvirtino aukų skaičių.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 16:11
Krepšinio treneris Gediminas Petrauskas (34 m.) su mylimąja Alvyda Navickaite (28 m.) sumainė aukso žiedus. Poros santuoka įteisinta Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, rugpjūčio 7-ąją. Žinomas treneris ir aprangos dizainerė iki santuokos romantiškus jausmus puoselėjo 10 metų.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 15:53
​Pietvakariniame Pakistano Kvetos miesto pakraštyje esančioje mečetėje per penktadienio pamaldas driokstelėjus galingam sprogimui žuvo mažiausiai du maldininkai, o dar 20 žmonių buvo sužaloti, pranešė policija.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 15:25
Netoli pietvakarinio Pakistano Kvetos miesto esančioje mečetėje per penktadienio pamaldas driokstelėjus galingam sprogimui žuvo mažiausiai du maldininkai, o dar per 20 žmonių buvo sužaloti, pranešė policija.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 15:21
Baleto primarijaus Nerijaus Juškos (42 m.) ir žmonos Agnės (26 m.) šeimoje – triguba šventė. Per Žolinę sutuoktinių pora nusprendė pakrikštyti dvi savo atžalas – Paulių (3 m.) ir Evą (1 m.). Ceremonijai šeima pasirinko Vilniaus Švc. Mergelės Ramintojos bažnyčią. Čia su kunigo palaiminimu vaikams buvo suteikti krikšto vardai. Evai – Elžbieta, o Pauliui – Jonas.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 15:05
„Vienas geriausių džiazo pianistų, skambinantis neoklasiką. Turite tai patirti, o svarbiausia, pajausti patys“, – taip fortepijono virtuozą Michielį Borstlapą apibūdina interneto portalas theaterparadijs.nl. Liaupsių jam negaili ir kiti žiniasklaidos kanalai, tarp kurių – „The New York Times“, prilyginantis pianisto išgaunamą skambesį „krištolo skaidrumui“. Lietuvoje M.Borstlapas viešės Kristupo vasaros festivalio kvietimu. Jis pasirodys Šv.Kotrynos bažnyčioje Vilniuje rugpjūčio 20 d.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 15:05
Naujienų agentūrai AFP policijos pareigūnas Muniras Khanas (Munyras Chanas) taip pat sakė, kad penktadienį nebus leidžiama melstis pagrindinėje šio musulmoniško regiono mečetėje „Jama Masjid“. Naujasis Delis rugpjūčio 5-ąją panaikino Kašmyro turėtą autonomiją ir įvedė tiesioginį valdymą. Šalies centrinei vyriausybei baiminantis protestų ir neramumų, šio žingsnio išvakarėse regione buvo įvesta komendanto valanda.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 12:02
Naujienų agentūrai AFP policijos pareigūnas Muniras Khanas (Munyras Chanas) taip pat sakė, kad penktadienį nebus leidžiama melstis pagrindinėje šio musulmoniško regiono mečetėje „Jama Masjid“. Naujasis Delis rugpjūčio 5-ąją panaikino Kašmyro turėtą autonomiją ir įvedė tiesioginį valdymą. Šalies centrinei vyriausybei baiminantis protestų ir neramumų, šio žingsnio išvakarėse regione buvo įvesta komendanto valanda.
Paskelbta: Fri, 16/08/2019 - 12:02