Įsibėgėja fotografijų paroda „Religinės įvairovės pažinimas Lietuvoje“

Versija spausdinimui

Fotografijų paroda apie religinę įvairovę Vilkaviškyje, gegužės 15 d., Vilkaviškio kultūros centre

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) vykdomo projekto “Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje“ viena iš veiklų yra fotografijų paroda apie religinę įvairovę, keliaujanti per 10 dešimt Lietuvos miestų.

Kviečiame visus apsilankyti šios parodos atidaryme KAUNE, kuris vyks „VDU menų galerija 101“, Laisvės al. 53, birželio 16 d. 17.30. Parodoje dalyvaus ne tik religinę įvairovę Lietuvoje išmanantys tyrėjai, bet ir LŽS atstovai, žmogaus teisių ekspertai, kurie pakomentuos esamą situaciją ir mielai atsakys į visus lankytojų klausimus.

Galime pasidžiaugti, jog fotografijų paroda jau sėkmingai pabuvojo Vilkaviškyje ir Utenoje, kur sulaukė lankytojų susidomėjimo. Dalinamės keliomis akimirkomis iš šių miestų, daugiau nuotraukų galite pamatyti mūsų „Facebook“ paskyroje.

Projektas finansuojamas pagal Europos ekonominės erdvės programą „NVO programa Lietuvoje“.

Fotografijų paroda apie religinę įvairovę Utenoje, gegužės 27 d., Utenos dailės mokykloje.Fotografijų paroda apie religinę įvairovę Utenoje, gegužės 27 d., Utenos dailės mokykloje.Fotografijų paroda apie religinę įvairovę Vilkaviškyje, gegužės 15 d., Vilkaviškio kultūros centreFotografijų paroda apie religinę įvairovę Vilkaviškyje, gegužės 15 d., Vilkaviškio kultūros centre. Rasa Liškauskaitė (LŽS) ir Milda Ališauskienė (NRTIC)

articles: