Popiežius mano, kad homoseksualios šeimos kelia grėsmę šeimos institucijai

Versija spausdinimui

Popiežius Benediktas XVI pirmą kartą po savo išrinkimo atvirai pasmerkė ketinimus suteikti homoseksualių asmenų poroms teises, kurios įtvirtintos tradicinėms santuokoms, pareiškęs, kad tai gresia šeimos institucijos ateičiai, informuoja IPA-BNS.

„Šiandieninės santuokos nutraukimo formos, „laisvos sąjungos“, taip pat prasimanytos vienos lyties asmenų santuokos yra anarchijos apraiškos, teigiant, kad jos neva suteikia žmogui tikrąją laisvę“, - sakė Katalikų Bažnyčios vadovas.

Popiežius kalbėjo katalikų šeimoms Šv. Jono bazilikoje Romoje.

Dirbtiniai apvaisinimo metodai ir abortai taip pat kelia grėsmę šeimos, kaip vienos žmonijos civilizacijos pagrindų, egzistavimui, sakė jis.

Šie pareiškimai buvo padaryti Ispanijos socialistų partijai ketinant legalizuoti homoseksualių asmenų santuokas, taip pat tuo metu, kai Italijoje kai kurios visuomeninės organizacijos rengia referendumą, siekdamos, kad būtų sušvelninti įstatymai dėl tyrimų, kurių metu naudojami žmogaus embrionai.

Popiežius, anksčiau paraginęs boikotuoti referendumą, pažymėjo, kad tokie reiškiniai yra žmogaus kūno ir paties žmogaus „subanalinimo“ ir išniekinimo, jo naudojimo kaip daikto išdava.

IPA-BNS

articles: