Į paskaitas kviečia Vilniaus parapsichologijos akademija

Spausdinimo versija

Praėjusią savaitę Vilniaus parapsichologijos akademija vėl pakvietė į paskaitas. Straipsnyje „Lietuvos aide“ akademijos rektorė Janina Janulionienė aprašo akademijos indėlį į Lietuvos kultūrą, dvasinį vystymąsi... Pateikiame visą šį straipsnį ir religija.lt skaitytojams - linksmo skaitymo! Atsiprašome už gan prastą skenuoto dokumento kokybę.

viln-para_akademijos-kvietimas.jpg

raktiniai žodžiai: 

Komentarai

oi prisijuokiau

Oi kaip Lietuvai reikia tokio pobudzio svietimo,kaip gerai, kad ji gauname. Valio akademijai.

akademija tikrai jega, destytojai irgi bet sita rektore tai dievuliau padek pasikelus ir nieko gero....

Kokios gali būti linksmybės, kai tautoje pilna visokių magų, būrėjų ir kitokių okultistų. Tepasigaili jų Viešpats.

Kol bus klausimų, į kuriuos negalės ir nenorės atsakyti Katalikų bažnyčia,tol egzistuos tie, kurie bandys į tai atsakyti, gal ir ne visada sėkmingai.

Katalikų bažnyčia paims Šv. Raštą ir atsakys į visus klausimus. Šv. Rašte minėti akademikai ten įvardinti aiškiai ir tiesiai. Tesuteikia Viešpats jiems laiko atgailauti.

o tai palaukit ar jus nematote, kad kunigai irgi gydo, permato zmones ir pan, be to jausti rankomis zaizda nera sunku:-)

Baznycia pati stumia tikinciuosius i netradiciniu tikejimu glebi.Senamadiska, konservatyvi,nuobodi,gasdinanti jaunus asmenis, Baznycia sunkina salygas (reikalavimai santuokai, pirmajai komunijai, net krikstui) tikintiesiems.Kai tuo tarpu kunigai girti trankosi, laksto paskui mergas, reketuoja parapijiecius, reikalaudami "duokles" uz palaidojima ar sakramento suteikima.Mes norime tiketi, bet Baznycia stumia mus nuo saves.

Jėzaus žodžiai evangelijoe pagal Morku: Jis tarė jiems: “Eikite į visą pasaulį ir skelbkite Evangeliją visai kūrinijai. Kas įtikės ir krikštysis, bus išgelbėtas, o kas netikės, bus pasmerktas.<br />Ir kurie tikės, tuos lydės šie ženklai: mano vardu jie išvarinės demonus, kalbės naujomis kalbomis,<br />ims plikomis rankomis gyvates ir, jei išgertų mirtinų nuodų, jiems nepakenks. Jie dės rankas ant ligonių, ir tie pasveiks”.<br /> <br />Už okultistų nugarų stovi ne Jėzus. Ekstrasensų paslaugos tuo ir pavojingos.

Skamba panašiai kaip ir kabalos akademija.

Puslapiai