K: Ką daryti, kai į duris pasibeldžia visokias keistas religijas išpažįstantys žmonės?

Spausdinimo versija

A: Jau dešimtmetį gyvename demokratinėje valstybėje, kur kiekvieno žmogaus būstas yra jo privati teritorija, kur jis gali savo nuožiūra spręsti kaip pasielgti su neprašytais svečiais - įsileisti ar ne vidun. Tačiau įvairių baimių susidūrus su panašiais atvejais būtų mažiau jei visuomenė būtų geriau informuota apie naujas religijas, jų tikinčiuosius bei šių tikėjimų mokymais.

Pavyzdžiui, kad ir Jehovos liudytojai - vaikščiojimas po namus ir savo literatūros nešiojimas yra privalomas šio tikėjimo pasekėjams save vadinančiais "liudytojais". Plačiau apie tai skaitykite mūsų svetainėje straipsniuose apie Jehovos liudytojus bei mormonus. Šiuos straipsnius nesunkiai rasite pasinaudoję svetainės paieška.

Milda Ališauskienė

Komentarai

Cia sekta tikra,buvau vienam susirinkime,zmones bukit blaivesni ir nesusidekyte su ta sekta,nes taip jus itrauks ir visa laika gasdins tuo,jog jei neisi i ju sekta,tai mirsite,jei tenai neisyte.Cia labai pavojinga sekta,is tenai galit papult tiesei i Psihikos klinika.tai gi mastikit ir neileskit,o kvieskyte policija.

pries kelias minutes,apturejau svecia-jehovos liudytoja.iteikusi man skrajute,pradejo pasakoti,kas ji per viena.as tai,zinokit,nei kiek neissigandau,o nusprendziau pasidaryti sau pramoga ir jos daugiau paklausineti.zmones-jus ju nebijokit,-jie tokias nesamones kalba...atsakiau,kad as kitos religijos,o jinai dar labiau puole mane situo slamstu atakuoti!sake sugris.as dabar pasidomesiu apie ju liudijima ir tiesas.va tada paziuresim.laukiu nesulaukiu kada vel pasikalbesim.as uzkietejus katalike.kas zino-gal padarysiu gera darba-atversiu jehova i katalika.palinkekit man sekmes.ir butinai paskaitykit apie juos ir dar mormonus.stebiuosi,kokiu absurdu zmones gali tiketi.iki

sveiki<br />ka tik buvo uzeje ir i musu laiptine.<br />brovesi i vidu,bet neileidau,sakiau,kad nesuprantu ka jie kalba.<br />kalbejo lauzyta rusu kalba,tipo nesuprantu,tada paklause ar kalbu angliskai? atsakiau,kad ne:-))<br />pazadejo ateiti kita karta,kai bus vyras....joooo

Puslapiai