K: Kas yra „nereliginės sektos“ pvz., „Vision“, Herbalife“?

Spausdinimo versija

A: Šios grupės dažniausiai gamina gerus ir tinkamose laboratorijose ekspertuotus žolinius preparatus. Kai kada klausime minėtomis grupėmis domisi religijotyrininkai, nes jų veikla yra panaši i taip vadinamųjų „psichokultų“ veiklą, o pati organizacijos struktūra grindžiama "finansinės piramidės" principais.

Šios grupės savo produktus pateikia kaip absoliutų sėkmės ir tobulos sveikatos receptą. Dar daugiau, grupių išleistuose bukletuose tvirtinama, jog įsitraukus i produktų platinimą, labai greitai pasikeis kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybė, jis galės sau leisti gyventi taip, kaip prieš tai nebuvo net svajojęs.

Produktai platinami tik per grupių narius - specialius prekybos agentus - kurių užduotis yra ne tik platinti produktus, bet ir plėsti grupes tinklą. Iš tokios prekybos gyvena visi grupes nariai, gaudami procentus nuo žemesnės grandies ir siekdami užkopti i kuo aukštesnę piramidės vietą. Tokiu būdu veikiant, produktai tampa neįtikėtinai brangūs. Kaip jau rašiau, jie nėra blogi, bet jų kaina daug kartų viršija jų realią vertę; juos vartojant, suveikia ir placebo efektas: žmogus, pirkdamas šiuos produktus, tikinamas, kad jų kaina rodo jų nepaprastumą ir efekto neišvengiamumą bei greitumą, todėl vartodamas tokius produktus žmogus nesąmoningai akumuliuoja savo organizmo gyvybines galias, ko pasėkoje kai kada pasiekiami geri gydymo rezultatai.

Produktus perkant reiktų žinoti, kad kiekvienoje Lietuvos vaistinėje prekiaujama visiškai analogiškais produktais (pvz., gerai žinomais „Bional“ firmos preparatais), turinčiais tą patį poveikį, tik kartais net 10 kartų pigesniais nei „HERBALIFE“ ar „Vision people group“ produkcija.

br. Arūnas Peškaitis OFM

Komentarai

pasidomekite zmogau verslu ir jo sakomis ir suprasite,kad tokie tinklai kaip herbalife nera sektos o verslas.Koks tamsumas

Tai AmWay & Tupperware pagal Jus matyt irgi sektos :-))) Tamsuoliai... Patys Jus sektantai... ;p

AmWay-100 proc."psichokultinis" reiškinys. Paskaityk jų rekomendacijas, dėl naujų narių pritraukimo ir nepageidaujamų pašalinimo-ir nebūsi toks kategoriškas.

tikrai tamsuoliai... pats dirbau herbalife ir per 3 ar 4 metus neisprotejau, nepardaviau viso savo turto... pasidomekite pries rasydami, kas is tikruju vyksta...

visi kurie ne su Dievu yra sektantai

sektos rūpinasi gyvenimu po mirties,tinklinio marketingo verslas-gyvenimu žemėje.Vertėtų suprasti žodžių esmę prieš juos vartojant.

Taip taip, prekyba prekyba-bet aš turiu minty verbavimą, naujų narių pritraukimas, ir jų atsijojimas nuo kritiškų žmonių. Tam yra netgi rekomendacijos, kaip elgtis, kaip sutikti BOSÀ, ir kaip tai turi matyti priimtas naujas dalyvis-ta vadimama prekyba paremta stipriu proto knisimu.

man teko susidurti su tokiais"sektantais"susitikom kavinej po ilgo pokalbio paaiskejo kad turiu nupirkti preke uz 400 doleriu.Kadangi tokiu pinigu neturejau tai pasiule paimti is ju kredita.Zadejo gausius turtus ir visu svajoniu issipildyma.esu be galo laiminga kad uzteko proto nesusigundyti ju veidmainingais pazadais.

Taip, tai tiesa, komerciniu kultu yra daug ir visi jie uzsiima tinkliniu marketingu - visi atributai - vadovu garbinimas, organizacijos aukstinimas ir t.t. <br />Panasus i juos yra tik Scientologai ir Jahovos liudytojai.

As manau, viskas yra atvirkščiai, tai krikščionys kartias perima marketingo idėjas ir bando "prastūminėti" evangeliją kaip prekę/vaistą nuo nevykusio gyvenimo ar alkoholizmo, narkominijos. Ir taip daro užuot gyvenę Kalno pamokslo principų pagrindų, tuo atspindėdami Dievo Karalsytę žemejė. Beje taip daro ir kaikurie nauji religiniai judėjimai bei ne krikščionių religiniai judėjimai,pvz. Krišnos sąmonės religinis judėjimas. Visokie Herbalife yra tik stipriai motyvuojantys potencialu pirkeja, ir , be abejo, indoktrinuodami prekybos agentus, o ne jokios sektos. Kad būtų sektos, joms reiktų esminio religiniam judėjimu bruožo: mokymo apie pomirtinį gyvenimą ir aukščiau žmogaus esančią kokią tai dievybę....tai vis dėlto klasikinis požiūris į religijos samprtaą, o ne postmodernistinis, kur kiekvienas turi savo susikurtą religijos definiciją

noreciau suzinoti "herbalife" platintoja Marijampoleje

Esi kritiška ir protinga bobelė, kad nepasidavei mulkinimui. Nežinau su kuo juos palyginti, jausmas toks-sutik pirma su juo pasikalbėti, kelia tavo emocijas, belieka tik galva linksėti ir sakyti "taip taip", paskui pasako kainą, imi abejoti, o tave pastato psichologiškai "rakum" ir priverčia jaustis kaltam, kad taip viskas ok jis dėl tavęs rūpinasi, o tu esi toks jam nedėkingas, kad atsisakai jo gerumo ir mokėti jam pinigus, jis jaučiasi toks nusivylęs, kad tu toks "nesąžiningas" ir atsisakai jo noro, kad tu gerai ir jis gerai gyventų, o tam tereikia paimti kreditą, tu praleidi didelę progą, nes ja pasinaudos garantuotai kitas. Pats imi "parintis", jis tą mato ir jau galvoja viskas OK, tuojau "skilsi". Va čia, ir bendravimo pikas-arba tapsi klientas arba ne. Jei pajusi kaltę kad atsisakai, jo pastangų, jo begalinio noro, kad tu gyventum gerai ir būtum turtingas, jei imsi jausti kad tu tą žmogų atstumi, tave apims kaltės jausmas - tada tave "nupirko". Toks elgesys tai elamentarus psichologinis terorizavimas, ir manau, kad pagal LR baudžiamajį kodeksą, yra požymiai psichologinės prievartos.<br /> Visus su Šventom Kalėdom, jaaaahhhhhuuuuuuu----varom balevoooottttt.....

Teko matyti ir tikrų katalikų šiose kompanijose ir net jų reakcijas vėliau.Vaizdelis iš vuduramžių gūdumos. Visko yra, visko-reikia.Etiketes galima sukabinti ir labai šventiems

„Tinklinis marketingas – bet kuri realizacijos forma, pagal kurią nepriklausomi distributoriai gauna teisę rekomenduoti kitus nepriklausomus distributorius ir gauti komisinius nuo savo distributorių prekių apyvartos“.<br /><br /> „Piramidinė schema – nelegalus verslas, kuriame pinigai daromi stojamųjų arba nario mokesčių rinkimo būdu arba distributorių vertimo pirkti jiems nereikalingus produktus būdu. Būdingas piramidinės schemos požymis yra negalėjimas paskutiniam dalyviui uždirbti pinigus. Tie žmonės, kurie įsijungė į schemą, gauna pajamas procentais nuo įmokų tų žmonių, kurie ateina vėliau, arba prekės įsiūlymo savo distributoriams būdu. Tačiau paskutinis įtrauktas į sistemą žmogus negauna nei pajamų, nei komisinių, todėl kad kandidatų daugiau nebebus. Legaliame MLM-versle paskutinis laiko atžvilgiu įsijungiantis partneris visada gali uždirbti pinigus, pirkdamas prekę didmenine kaina ir parduodamas ją klientams mažmenine kaina. Legali kompanija turi realius klientus, kurie perka ir naudoja jos produktus. Piramidinėje schemoje produktai yra įsiūlymo naujiems dalyviams elementas arba masalas rinkti stojamuosius mokesčius arba mokestį už apmokymą.“<br /><br />Šaltinis: Ričardas Po „4 Banga. Tinklinis Marketingas 21 amžiuje.“ Maskva 2001<br /><br />Galiu parašyti ištraukas iš kitų šaltinių.

Galėtum parašyti daugiau ištraukų, nes domina. Tas jų proto knisimas, bjaurus dalykas. Panašu į pinigų išviliojimą, psichologinę prievartą, ir pan... Įdomu būtų gauti tikio nukentėjusiojo skundą, ir panagrinėti tokią bylą.

Tai apie ką norite sužinoti – apie tinklinį marketingą (MLM) arba piramides?<br /><br />Yra toks dalykas kaip NLP (neuro-lingvistinis programavimas) – tai yra galingas instrumentas siekiant užsibrėžto tikslo bendravimo su žmonėm procese. Aš nesu specialistas šioje srityje (tai yra mokslas). Bet galiu pasakyti toki dalyką – NLP panašus, pvz., į kirvį, kurį galima pritaikyti įvairiai – galima suskaldyti malkas ir sušildyti patalpas, o galima ir žmogų užmušti. Suprantate? NLP galima pritaikyti kai kuriais atvejais padedant žmonėm, veikiant jų pasąmonę (pvz., hipnozė), o galima ir išvilioti didelius pinigus iš žmonių, VĖL GI veikiant jų pasąmonę (nuo čigones prie geležinkelio stoties iki tikros sektos). Taigi, NLP – nėra gerai ir nėra blogai, tiesiog tai yra instrumentas pasiekti tikslo. Nesu 100% įsitikinęs, kad finansinių piramidžių dalyviai naudojasi NLP, bet neatmetu tokios galimybės. Piramidžių dalyviai nemėgsta, kada žmonės prašo jų pateikti įrodymus (faktus), kadangi jų tiesiog neturi. O tinklinio marketingo disrtibutoriai MIELAI suteiks bet kokią informaciją apie kompaniją, jos veiklą ir verslo galimybes. Tiesiog reikia išmokti skirti MLM nuo piramidžių. Deja, tai nevisada lengva padaryti (tai ateina su patirtim)...

Jo, bendraujant su čigonėms, tiek su pastaraisiais, apie kuriuos kalbama,turbūt naudoja NLP. Kas čia per mokslas, peržiūrėjau univerų pisichol. specialybės programas, kažko panašaus neradau. Gal čia "išrinktųjų" mokslas. Susitikęs su tokiais siūlytojais, girdi paprastus žodžius, bet neverbalinis bendravimas, jo tūrinys, galima sakyti atvirkšias, gauni tokius impulsus, kurie tarsi "nuginkluoja". Papasakok smulkiau, jei kaip rašai "turi patyrimą"...Iš esmės sutinku dėl <br />NLP, jei jis kaip toks yra, tai jis naudojamas ir politikoje, pavyzdžių turime, bet ne apie tai kalba. Toks reiškinys neleistinas, o svarbiausias klausimas-kas jį gali deagnozuoti, kas galėtų, koks ekspertas pasakyti: "taip, tai buvo neleistinas NLP, ir tuo budu galėjo būti išvilioti iš A.A. pinigai ir padaryta XX lt. žala". Gal psichologų komisija ? <br />Noriu sužinoti dar firmų korios naudoja tinklinį marketingą.

zinoma, verslas tik su pridetais pamokymais apie gyvenima. Beje paciai teko matyt panasiu verslininku lankstinukuose uzrasus:"tai ne marketingo gudrybe, tai Gyvenimo budas". Tiesa, kosmetikos ir kt. priemones tikrai kokybiskos. Kad verslas, niekas ir nesigincijas - tik su priedais - kaip kazkokio gyvenimo budo ar vertybiu propagavimo kelias

Beje, labai subtilus kelias - daznai girdisi tokie posakiai - "tai tiesiog pasauleziura, mes jos neprimetame". Tik pristatant produkta vistiek "prasimusa" ir tos taip vadinamosios pasauleziuros. Labai idomu, pvz.,matyti antroposofini muila:-). O ka galvoja katalikai, muilo fabrikuose dirbantys? Nesnauskit.:-) Dar vienas budas evangelizuoti - muila siaip ar taip pirks (ypac gera):-)

Ar jus bent zinot kas sukure MLM ir kas ji iteisino? <br />Tai ko nesi isbandes visada yra lengviausiai sudergti.<br />Amway tikrai nera jokie sektantai!!!

[komentaras ištrintas dėl netinkamo turinio

Gerb. Autoriau, o pats ar esate kada ragaves ir zinote skirtuma tarp vaistineje ir pas agenta pirkto pvz. baltyminio sojos kokteilio skoni?

Jeigu norite isbandyti Herbalife produktu verte kreipkites i mane. Tada galesite isitikinti ar verta tiek moket.<br />868219573<br />852483111<br />sveikatairgrozis@hotmail.com<br />P.S. dar yra kosmetikos ir odos prieziuros produktu.

Kazkaip net juokinga skaityti komentarus, kur tinklinis marketingas lyginamas su sektomis, puramidemis ir kitomis nesamonemis. As "Oriflame" kosmetikos (o gal sektos? :-))))) ) nepriklausoma konbsultante jau 10 metu. Aciu sitai kompanijai - jos deka galiu islaikyti seima, tureti automobili, nuvaziuoti i uzsieni - apie visa tai iki 24m (tada as isiregistravau kaip konsultante(platintoja), taigi iki tada as net pasvajoti nedrysau apie tai, blyn net kudikio negalejau sau leist pagimdyti nes nebuciau turejusi is ko ji islaikyti.. Sakysite as sektos BOSAS? tikrai ne:-) o ir mano grupes zmones - paprasti lietuviai: mokytojos, tarnautojos, bedarbes ir netgi aukstas pareigas uzimancios moterys (beje ir vyruku turime:-) ) Tai - moterys, kurios pacios ismegino sia kosmetika, ja susizavejo ir pasiulo kitiems bei naudoja pacios. Nuskriaustu nera! Ir turintys grupes bei gaunantys procentus nuo apyvartos ir esantys ant zemiausio laiptelio - visi patenkinti, nes uzsidirba visi. Beje ir kitos komapnijos, prekiaujancios MLM budu i sektas nepanasios - jos turi gaminius, turi klientu rata ir ji vis plecia.Piramides juk nubanguoja greitai ir trumpai, o "Oriflame", "Avon", "Tupperware", "AmWay" - jos jau 10m metu Lietuvoje ir galetu pasididziuoti kad daugumoje (jei ne visuose) lietuviu namuose galima rast ju gaminiu. Tad bukim nors truputi protingesni - ir kietiems patarinekime ar mokykime tik apie tai, ka patys gerai zinome o ne ka kazkur is kazko girdeje.. Juk blogas patarimas zmogui gali sugriauti gyvenima taippat sekmingai kaip geras isgelbeti. Aciu dievui kad pries 10 metu niekas su gazdinimais apie tokias "MLM sektas" nerado manes. Butu isgazdine ir .. sugriove man gyvenima.

Va va, viską skaito ir savo vardą gina nereliginės sektos atstovai, netgi daugiau negu kritikų...

....ir tuo pasireiškia jų ypatingas aktyvumas, hyper aktyvumas, kas nėra naturalu...

Sindy, juk Jūs ne eilinė prekiautoja, ir jau turite tokių tinklų platinimo patirtį....

Apie tinklini marketinga ir kainas kazka bandete pagasdinti, bet ar Jums teko dirbti klasikiniame versle. Ar zinote kiek grandziu pereina produkcija iki vaistines ir kliento. Kiek tarpininku, antkainiu ir t.t. neskaitant reklamu per TV ir uz dyka dalinamus zurnaliukus bei kysius medikams ir vaistininkams. Ir jei zinotumet, koki procenta tenka sumoketi klientui, tai tikrai ne 50% ir ne 100%. Jei batu savikaina 5$ o perkam uz 100$, permokame -2000%!!! Tai ar tokius procentus gauna platintojai? Tas pats ir su jusu Bionalu (gal ir jums sumokejo?). Taciau ju reketu nupirkti visa gama, kad gautum toki poveiki, kaip nuo Herbalife produktu, iseitu apie 580 lt. Ta as bandziau, bet nieko nepajutau, isskyrus salutinius poveikius, o nuo herbalife produktu po 350 lt. uz programa, uzteko 2 men. Keisti tie visi jusu samprotavimai is pletku,pasiskaitymu ar kitu nuomoniu. Kai viska patys isbandysit, tada galite rasineti. Cia ne turgus. Kam idomu kita informacija ir pilna mano ligu sprendimo istorija bei bandymai, rasykite sveikaszmogus@mail.ru papasakosiu. Iki

Ir kuom gi as neeiline? tuom kad siuo metu esu jau daugiau pasiekusi nei dauguma konsultantu? Bet juk atejau i si versla budama eiline mergaite, neturedama nei aukstojo issilvinimo, nei patirties, netgi ziniu kas tai yra tinklinis marketingas nebuvo nei trupinelio. Beje ir marketingu susidomejau ne todel kad kazkas mane butu jo mokes ar apie ji pasakojes.. Man niekas nezadejo akso kalnu, nezadejo kazkokiu fantastiniu dalyku.. Kai iregistravo i konsultantes, papasakojo kad va yra gera produkcija ir ja prekiaudama as galiu uzsidirbti sau pinigeliu - tai buvo viskas (mane iregistraves asmuo tada irgi nelabai zinojo kas tas marketingas). O dometis pradejau po to, kai is gailescio kad sedi be darbo ir be pinigu as iregistravau mamos drauge bei savo broli, sventai tikedama kad as tik jiems daraus paslauga parodydama savo pajamu saltini ir leisdama dirbt ta pati darba. Tuo metu maniau kad atvedziau sau konkurentus... O pasibaigus menesiui suzinojau kad as gavau dar papildoma premija ir nemaza (musu uzsakymai buvo tikrai dideli tad ir procentas gavosi nemzas). Va tik tada ir susidomejau kas ir kaip... Taigi sitas darbas mano nuomone ypatingas - tik kitam darydamas gera gali ir pats gauti nauda :-)

Teko man dirbti ir AVONE ir AmWay ir Tupperware šiek tiek.Jokios tai ne sektos, nors iš pradžių ir man buvo įtarimų.Tai tiesiog firmos,turinčios gerą vardą ir norinčios, kad jis toks ir liktų ateity.Nori ten dirbi, nori ne.

Labai smagu skaityt visus tuos "mes ne sektos - tai verslas", toks pat vaizdas, lyg burys scientologu bandytu irodineti, kad jie yra ne sektantai, o mokslininkai :-)<br /><br />Beje, MLM nuo piramides skiriasi tik tuo, kad galutinis "perpardavinetojas" turi formalia galimybe perparduoti prekes. Praktikoje tai pavyksta tik nedidelei galutiniu "perpardavinetoju" daliai, tad skirtumas tarp MLM ir piramides tampa grynai teoriniu :-)

Idomu kaip jus parduotumet savo isauginta agurka kad parduotum4t kuo daugiau? o gi taip pat:<br />1)Turguje pastatytumet savo vaika(uz alygi)<br />2)I kito miesto turgu issiustumet vyra(ne uz dyka, ouz skania grazia vakariene)<br />3)Per kitus tarpininkus (ne uz dyka o tiesiog pigiau)priduotumet i fabrika<br />4)Per savo kaimyne (ne uz dyka, o gal uz agurku kg), priduotumet i parduotuve<br />5)Atiduotumet pavieniams supirkinetojams pigiau<br />6)Supirkinetojams is latvijos brangiau.<br />Ir istisa paieska kaip cia kuo daugiau isauginti ir parduoti.<br />Ar tai jau sektantu seiminele.

Sveiki, jei sveiki!?<br />Manau, kad ta piramidė iš ties veikia, o visi, kurie rašė gindami visokius MLM visokių firmų, yra įsisukę į tai ir todėl papraščiausiai negali kitaip rašyti. Patys pagalvokit, negi pjausi šaką, ant kurios sėdi? Juk tiktai kiaulė, paėdusi gilių, knisa ąžuolo šaknis!

Na, prekės tikrai yra geros, Arūnas nemelavo ir tai, kas liečia kainas. Juk esame protingi, nereikia apsimesti, kad AmWay kainos yra adekvačios.<br />Juk Oriflame kosmetika irgi ne prasta, kaip ir ne pigi, tačiau juk niekas nėra prievarta varomas ką nors pirkti arba nepirkti.<br />Manau, kad Arūnas norėjo kalbėti ne apie biznį, o apie tai, ko nepastebi nei pirkėjas, nei pardavėjas - nes tiek pardavėjas, tiek koks nors vadybininkas, yra tos piramidės apačia.<br />Žuvis genda nuo galvos, todėl ir į tą reikalą reik žiūrėti iš plačiosios perspektyvos: kiek žmonių gauna procentą nuo vienos parduotos prekės?<br />Kartą dirbau išnešiojamoje prekyboje. Teko siūlyt žmonėms tokius iš ties neblogus virtuvinius peilius, tačiau kaina buvo dvigubai didesnė, nei tie patys peiliai kainavo turguje. Kai tik tą sužinojau, išsyk išėjau iš darbo, nes sąžinė neleido meluoti žmonėms, kad neva jiems pasisekė, ir gali nusipirkt peilių rinkinį už žymiai žemesnę kainą, nei kur kitur. Tai buvo akivaizdus melas.Nuo vieno tokio peilių rinkinio aš gaudavau 20lt į rankas, o pan tiek pat mano bosas. Taip, kad 50% kainos sudarė antkainis, o tai yra košmaras!<br />Manau, kad Kalbėti žmonėms apie tokius dalykus labai reikia, nes žmonės yra mulkinami, o kadangi ištrūkę iš po geležinio kumščio, to kapitalizmo dėsnių dauguma taip ir nebepajėgia perprasti. ačiū Arūnui Peškaičiui už gerą straipsnuką - atsakymą.

žodžium teip, jei be keiksmažodžių, tai sakau - Herbalife yra tikras pinigų mėtymas. Gėriau, ryjau,springdamas kankinausi, kad tikbūč kietas ir atsikratyčiau lašinių, o gavos naborot - babkių nebėr, o lašnę liko :sad:<br />Tai ir sakau, kad tie MLM kad ir kas tas būtų, yr ... (pypt)... niekam tikę dalyką.<br />Juk anegeriau nueit į parduotuvę ir nusipirkt ko reik, nuj, a?<br />A pirkt iš bobučių, ir da mokėti tiek daug, nesąmonė.<br />Kas pelnos, tam gerą, o kas lieka durniaus vietoj, tai kaip tada?<br />Tik nebandot ištrinti tos žinutės!! Kas ištrins, tas -gaidys!!!

žodžium norėjau pasakyti, kad Arūnas teisingai daro, kad rašo apie tokius ... organizacijas, kur pelnosi iš savo narių, tų nabagėlių pardavėjų, kurie patys dar yra nesusivokę.<br /><br />O tie, kas apačioj rašėt apie ten kažkokį marketingą, tai sakau vieną - žmonių apgaudinėjimas yra nesąžiningas reikals, tokiems ten (pypt) vadovams į veidelį su plytike kosmetikos pritepliota (pypt), arba pasiūlyti nupirkt akmenuką, su Oriflame kremu apteliotą už keletą gabalų, vot čia tai biznis He-he!!!

tai yra netiesa, as pati esu piramideje ir gerai gyvenu, todėl sakau, kad jokiu ten sektu nera. isviso nesamones tauzijat, gerbiamasis Peskaiti.<br />pagarbiai: AmWay atstove spaudai

Nesuprantu kaip religija susijusi su įžymių firmų gera, išties gera produkcija.<br />Juk kiekvienas stengiasi gyventi, suktis taip, kaip moka!<br /><br />Jei sugebi auginti, pvz:agurkus, ir jų gausiai uždera, tai reikia juos kaip nors realizuoti ir tie būdai, kur parašė prie komentarų "Tiems kas laiko MLM kompanijas sektomis" praktiškai yra naudojami ir patikimi.<br />O ponia Jani, manau teisi, juk tai yra laisvas platinimo darbas, atliekamas praktiškai laisvalaikiu nuo pagrindinio darbo. Jei nepatinka, gali mesti ir užsiimti kuo kitu.<br /><br />O sektomis apsivadinti yra lengva, net ir gerbiamą Peškaitį galima tokiu pavadinti (nepykit, čia tik palyginimas).

Klaidinga manyti kad tai kazkokia sekta! Tai pragyvenimo saltinis.<br /> Konsultuoju ir parduodu Herbalife, Dermojectics produkcija.<br />868219573, 852483111, sveikatairgrozis@hotmail.com<br />Regina

Taip ir Tupperwares ir Amway produktai yra geri.Kainos tik kosmines,o kad virsuneles"piramides" is paprastu platintojeliu kraunasi sau gerbuvi tai tikra tiesa.Mes to lygio niekada nepasieksime,ne visiems tas lovys prieinamas kaip ir visur.Ne visi i ta draugija priimami, naujiems atejusiems makaronus kabina.Puolasi zmogeliai, varksta, nesioja tuos produktus, siulo.O paskui labai smarkiai nusivilia.Tai nauju nariu pritraukimas,o ir uzdirba jie is to ka mes patys nusiperkame.O perkame aklai, nieko negalvodami reikia mums to ar ne.

Na, na kur ta Sindi, malonu bendrauti, patinka minčių dėstymo stilius ir išdėstyti motyvai kodėl tuo pačiu reiklu užsiima ir Jūsų artimieji. Gerai pateikta, jausmingai, įtikinamai, su skaisčia šypsena veide. Nuostabiai pritaikėte sau psiaudonimą "Sindi". Taigi ar daug turite klientų ir korioje Lietuvos dalyje esate įsikūrusi? <br />(jau matau kaip slystate nuo tiesaus atsakymo...)

Sindi, ar Jūs kartais nepagaunate savęs, kad priešingai savo norams nebegalite būti nuoširdi savo artimiesiems, net galgi nesąmoningai stengiatės iš jų šią savybę išguitį? Jūs tiek daug laiko sėdėjote formuluodama laiškelius-žinote dėl ko? Jūs jaučiate tai ką minėjau ir Jums pikta dėl to ką sakau.

Jūs tiek daug jėgų įdedate, kad Jūsų mintis būtų teisingai suprasta iki smulkmenu, tai rodo, kad Jūs pervargote...Kam taip stengtis. Va čia ir šuo pakastas-Jūs nebegalite išeiti iš ten, iš Jūsų išsunks viską, nes žino kad niekur nedingsite. Jūs ne juos ginate, Sindy, tavo laiškeliai persigėrę pasitesinimais sau...Mauk iš ten.

sektos, ne sektos, bet elgiasi jie keistokai...<br />Kur matete toki elgesi, koki sitinkante tarp kokiu nors Herbalaifo paltintoju ir grebeju. Ar paprastas papildus ar vitaminus geriantis pilietis taip elgiasi? Arba normalus draudikas, megstantis savo darba?<br />Ju elgesys panashus i sektantu - sakykit ka norit. Ash ziurejau i tai kaip i versla, kol nepamachiaus ish archiau....

pritariu, bendrauji ir jauti, kad ka=kas netaip, nors tiksliai pasakyti negaliu kas...

NLP, trumpai - pasamones valdymas. Tiek savo(!), tiek kitu zhmoniu. Nustatyti gal ir galima ar shitas metodas naudojamas, bet irodyt tikriausiai reiktu irgi pasitelkus NLP:-) Sheip, NLP manau superinis ishradimas kokiu '80uju:-) Tos chigones jos kazhkaip arba savo liaudishka NLP varo arba turi kazhkoki igimta NLP mastymo versija. Nors jei ji turetu NLP mastyma jai nereiktu vogt, nes laimingai gyventu manau:-) Ar jums buvo kada nutike taip, kad perskaite zhinute forume, pasijutote taip suintriguota(s), kad kilo nenumaldomas noras i ja atsakyti?

(Malonu, matyti, kad Arūnas irgi skaito, aš tik norėjau patikrinti, nesupykite)<br /> Dėl NLP manau, kad tai tam tikrų elgesio formulių, tiek mimikos, balso, liepimų, lenkimo savo tikslui rinkinys. Iš to išplaukia, kad šis metodas optimaliausiai pritaikomas asmeniui, kuris yra taip sakant atviroje būsenoje. Pasirįžusį, tikslingai veikianti, einantį su tikslu žmogų sunku paveikti NLP. <br />Norint jį taikyti, žmogų reikia išmušti iš jo "vėžų", jis turi susvyruoti suabejoti tarp savo "taip" ir "ne". Tada NLP pasiūlo savo aukštą pilotažą...

O, klausimas iškyla toks. Ar padaroma žala ar ne? Ką mums siūlo? Tai LÛKESÈIUS, kad nusipirkę šį produktą įgysime įdealias vertybes: apsoliučią sveikatą ir nuostabų gyvenimą. Už tokias vertybes ir aš atiduočiau savo turtą, ir gyvenimą, o ir tada tų produktų kaina jau atrodo nebedidelė. Bet,bet,bet kiek negersi vaistų įdelios būsenos nepasieksi. Lengvatikiai pirks dar. Iš esmės mano, kaip vartotojo teisės šiuo minėtu pagrindu pažeistos. Tiem kas gyvena tikslingai ir kovoja už save, siulau parašyti pareiškimėlį vartotojų teises ginančiai institucijai. Girdžiu atsakymą "niekooooo neeeišeeeis...", vat kol nesikreips visi tol nieko neeeeeišeis.

tie visi herbalifai - priklauso komercinei destruktyviai sektai!!!pasiskaitykit puslapiuose rusų kalba.

pries du metus isbandziau Herbalife kursa uz tuomet mazdaug 265 lt. Isigijau tik du produktus, bet laikiausi nurodymu ir rezultatu likau labai patenkinta-be didelio vargo netekau 14 kg. <br />Kas neturi noro ir valios nepertraukti pasirinkto kurso, siulau net nepradeti ir nemetyti pinigu. Bet mano organizmui tai tiko ir as nematau cia nieko blogo.Nereikia badauti, valgau viska, tik uztenka mazesnio maisto kiekio. Ir visa paslaptis.Rezultatas buvo akivaizdus jau po 1 menesio, o toliau viskas vyko savaime. Ir svoris negrizo.Stabilizavosi.

Puslapiai