K: Kurios sektos Lietuvoje yra pavojingiausios?

Spausdinimo versija

A: Mano supratimu, pavojingiausios yra tos religinės organizacijos, kurios  tiesiogiai bando manipuliuoti žmogumi. Manipuliacijos būdai: neteisingos, vienpusiškos informacijos teikimas; priešų „kūrimas”; eksperimentai su psichika ar kūno galiomis, kurie iškreipia santykį su pasauliu.

Nemanau, kad galima įvardinti konkrečias „blogietes“ religines organizacijas. Veikiau svarbu kalbėti apie žmogaus orumo puoselėjimą ir kartu stiprinimą suvokimo, jog esame atsakingi už visus savo pasirinkimus ir kiekvienas pasirinkimas turi nenumaldomus padarinius.  Visais atvejais, susidūrus su nepažįstamais religiniais reiškiniais, primygtinai siūlau neapsiriboti vieno šaltinio informacija, taip pat drąsiai kreiptis patarimo pas specialistus. Pvz., galite kreiptis į NRTIC projekto „Sąmoningas pasirinkimas“ konsultantus (plačiau apie projektą skaitykite čia).

Andrius Navickas

Komentarai

ka yra

Manau, kad pavojingiausia sekta yra užsislapstinus kažkur Vilniuje, viename name. Susijungę du butai. Apie sektos bendrumą galime spręsti iš vienodų kilimėlių prie durų. Labai keisti dalykai.Hm...

mes esam nukenteje nuo scientologu veiklos.tikiuosi,kad lietuvoj bus ribojama tokiu organizaciju(kaip dianetikos centras)veikla.

Rasa, parašykite plačiau, kaip nukentėjote. Arba susisiekite su NRTIC, papasakokite savo istoriją. Turbūt matote kairėje antraštę „Atsiliepkite!“.

Niu istikruju perskaicius sita straipsnius susimastai kaip gali egzistuot isvis tokios sektos kodel niekas nekovoja kad kuo mazeu zmoniu butu ytraukti y jas na as abejoju ar zmogus turintis savo nuomone stotu y sita blogybe as manau kad siu sektu tikslas ne mokymas kazkoks o paprasciauses zmoniu manipulevimas antra joms svarbus tu zmoniu materelus dalykai kaip turto atidavimas ir pan ir manau kad nereikia tiket kazkieno mokymu zmogaus kurem su galvele negerai buvo ir is neturejimo ka veikti ykure ja seip reiktu man ykurti organizacija linkusiems zmonem y visokes sektas..........

Skaitau ir stebiuosi, parasote skambia antraste i kuria neatsakote. Tai ivardinkite tas pavojingiausias sektas...tikrai butu daugiau naudos.

apocalyptic message!<br />PILNOS EVANGELIJOS KRISCIONYS AR KAIP JIE TEN!

Puslapiai