Konkursas žurnalistams – apie religijos ir įsitikinimų laisvę Lietuvoje

Versija spausdinimui

Eriko Ovčarenkos nuotrauka

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC)  kartu su partneriais - Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) ir Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA) - kviečia žurnalistus aktyviai dalyvauti kūrybiniame rašinių konkurse „Religijos ir įsitikinimų laisvė Lietuvoje“.

Rašinių konkursas vyksta nuo gegužės 6 d. iki birželio 16 d. (imtinai). Konkursui teikiami darbai – nuo 2020 m. žurnalistų sukurti ir publikuoti straipsniai religijos ir įsitikinimų laisvės tema. Kiekvienas konkurso dalyvis gali teikti ne daugiau kaip tris darbus.

Originaliausių straipsnių autoriams numatyti piniginiai prizai ir diplomai, jų straipsniai bus publikuojami konkurso partnerių platformose. 

Kviečiame pateikti darbus paštu: Lietuvos žurnalistų sąjungai (Jogailos 11, LT – 01116, Vilnius) arba el. paštu: straipsniukonkursas@gmail.com. Siunčiant nurodyti: konkursui „Religijos ir įsitikinimų laisvė Lietuvoje“.

Konkurso „Religijos ir įsitikinimų laisvė Lietuvoje“ nuostatai prisegti prie šio straipsnio, juos taip pat galite rasti ir interneto svetainėje:  www.lzs.lt

Naujųjų religijų informavimo ir tyrimų centras kartu su LŽS ir NŽKA vykdo projektą „Religijos ir įsitikinimų laisvė Lietuvoje: įveikiant stigmatizaciją ir netoleranciją“, finansuojamą per Aktyvių piliečių fondą pagal EEE finansinį mechanizmą (www.eeagrants.org / www.norwaygrants.org).

Projekto vykdytojai ir rėmėjai

PrisegtukasDydis
PDF icon 2021 m. straipsnių konkurso nuostatai65.29 KB
raktiniai žodžiai: