katalikybė

Kariai išminavo dar vieną bažnyčią Vilniaus rajone

Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono septynių išminuotojų komanda antradienį išminavo Vilniaus rajono Maišiagalos seniūnijos Dūkštų kaime esančią šv. Onos bažnyčią. Kaip sakė išminuotojams vadovavęs viršila Rimas Jokūbauskas, operacija praėjo sėkmingai, iš bažnyčios sienų buvo išimta dešimt artilerijos sviedinių, praneša IPA-BNS.

raktiniai žodžiai: 

Popiežius pabrėžia ištikimybę krikščionių vienybės siekiui

Popiežius Benediktas XVI toliau eina Vatikano santykių su Ortodoksų Bažnyčia atkūrimo keliu: trečiadienį per šventųjų apaštalų Petro ir Pauliaus iškilmėms skirtas pamaldas Šv.Petro katedroje Vatikane pontifikas paragino dvasininkus susitelkti į tai, kas sieja juos su Roma, o ne į šimtmečius trunkančius nesutarimus, praneša IPA-BNS.

Popiežius mano, kad homoseksualios šeimos kelia grėsmę šeimos institucijai

Popiežius Benediktas XVI pirmą kartą po savo išrinkimo atvirai pasmerkė ketinimus suteikti homoseksualių asmenų poroms teises, kurios įtvirtintos tradicinėms santuokoms, pareiškęs, kad tai gresia šeimos institucijos ateičiai, informuoja IPA-BNS.

raktiniai žodžiai: 

Bažnytinį turtą švaistęs kunigas kalėjimo išvengė

Bažnytinį turtą švaistęs Kriukų parapijos kunigas Vytautas Kurtinaitis išvengė realios laisvės atėmimo bausmės.

Šiaulių apygardos teismo antradienį paskelbtu sprendimu, dvasininkas nuteistas laisvės apribojimo bausme vieneriems metams ir 6 mėnesiams. Tai reiškia, kad V.Kurtinaitis be bausmės vykdymą prižiūrinčios institucijos leidimo pusantrų metų negalės keisti gyvenamosios vietos, informuoja IPA-BNS.

raktiniai žodžiai: 

Puslapiai