„Sąmoningas pasirinkimas“: nemokamos konsultacijos religinių judėjimų klausimais

Spausdinimo versija

Jei baiminatės pasiklysti šiuolaikinio religingumo labirinte, jei jums reikalinga patikima ir objektyvi informacija apie menkai pažįstamus religinius judėjimus ar specialistų patarimai -

p r a š o m e     k r e i p t i s

Projekto vykdytojai yra religijotyrininkai, sociologai, prireikus galime nukreipti psichologo konsultacijai. Konsultacijos vyksta Vilniuje.

Šiuo metu konsultacijos teikiamos pagal išankstinį susitarimą.

Dėl konsultacijos prašome skambinti šiais telefonais:

  • 8 685 44611
  • 8 686 13183

Projekto koordinatorius – Donatas Glodenis.

Projektas vykdomas nuo 2002 m. spalio mėn. Konsultacijų projektą keletą metų rėmė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos sveikatos ir socialinės apsaugos departamentas.

raktiniai žodžiai: 

Komentarai

apie Reiki.<br />Esu katalike. Daug ka linkusi vertinti "pamatuojamais" dydziais, besidominti kas vyksta aplink smalsumo vedama bei noredama apsisaugoti ir apsaugoti artimuosius. <br /><br />Klausimai 2:<br />1. Kas yra reiki iniciacijos? Teko skaityti, kad inicijuotas zmogus gauna "ispauda savo karunos ciakroje visam gyvenimui(ne tik siame, bet ir sekanciuose), kuris daznai gali buti neigiamas". Man keisciausia, kad zmogus pats negali ismokti reiki, bet butinai turi buti inicijuotas Mokytojo, kuris turi inicacijas is kito Mokytojo ir t.t.. O visa mokytoju grandine turi buti nuosekli ir siekti Usui. Dar viena viena bauginanti perskaityta mintis, kad iniciacijos metu zmogaus "karunos chiakra" yra uzkabinama ant mokytojo karunos ciakros ir .t.t. todel zmogus praranda shvaru rysi su Visata ir Dievu. Tarsi lyg prijungimas prie kazkokio suformuoto energijos "klano"?! Ar yra koks nors racionalesnis paaiskinimas ?<br /><br />2. Ar zmogus, gaunantis reiki (tarkim, ligonis) , pats nepraktikuojantis reiki, gali patirti kazkokia zala.<br /><br />Is anksto dekoju uz atsakymus.

Puslapiai