NRTIC prižiūri forumą religijos laisvės puoselėjimui

Versija spausdinimui

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras yra sukūręs ir prižiūri forumą religijos laisvės puoselėjimui.

Forumo tikslaskurti ir palaikyti religijos bei įsitikinimų laisvei palankias sąlygas Lietuvos visuomenėje.

Dalyvauti forume yra kviečiami visų religinių bendrijų, pavienių religinių bendruomenių įgalioti atstovai. Forumas visų pirma veiks kaip elektroninio pašto diskusijų grupė.

Norėdami prisiregistruoti forume išsiųskite elektroninį laišką adresu religijoslaisve+subscribe@googlegroups.com. Išreikšdami pageidavimą prisiregistruoti forume Jūs sutinkate su forumo taisyklėmis (jas rasite žemiau).

Forumo uždaviniai:

  1. Analizuoti religijos ir įsitikinimų laisvės pažeidimus, į juos reaguoti ir aptarti galimybes tokių pažeidimų prevencijai.
  2. Platinti informaciją apie religijos ir įsitikinimų laisvės pažeidimus, tokiu būdu ugdant visuomenės toleranciją kitaip tikintiesiems.
  3. Skleisti informaciją apie mokslinius tyrimus ir naujienas religijos bei įsitikinimų laisvės srityje Lietuvoje ir pasaulyje.

Forumo taisyklės:

  1. Forumas nėra anoniminis – jo dalyviai prisistato vardu ir pavarde.
  2. Forumą administruoja NRTIC valdybos įgaliotas asmuo.
  3. Forumo nariais gali būti religinių bendrijų ir pavienių religinių bendruomenių įgalioti atstovai. Pageidautina, po vieną nuo bendrijos/bendruomenės. Forume taip pat gali dalyvauti NRTIC steigėjai bei dalininkai ir valdybos nariai.
  4. Forumas naudojamas tik religijos ir įsitikinimų laisvės klausimams ir problemoms aptarti, jame negali būti platinama informacija apie tam tikros religinės bendruomenės veiklą.
  5. Nesilaikantis taisyklių forumo narys po vieno įspėjimo gali būti šalinamas iš forumo.

Norėdami pareikšti pageidavimą prisijungti, išsiųskite elektroninį laišką adresu religijoslaisve+subscribe@googlegroups.com. Gavę Jūsų pageidavimą dalyvauti su Jumis susisieks forumo administratoriai. Išreikšdami šį pageidavimą Jūs tuo pačiu išreiškiate sutikimą laikytis forumo taisyklių.

raktiniai žodžiai: