NRTIC projektas buvusiems ezoterinių, religinių ir dvasinių grupių nariams ATSILIEPKITE!!!

Versija spausdinimui

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) yra pelno nesiekianti organizacija, kurios pagrindinė veiklos sritis - rinkti bei analizuoti informaciją apie naujas religines, dvasines bei ezoterines grupes, atlikti mokslinius tyrimus bei supažindinti visuomenę su savo tyrimų rezultatais taip skatinant bei plėtojant demokratines, pilietines ir tolerancijos idėjas mūsų visuomenėje.

Apie NRTIC plačiau pasiskaityti galite čia.

KVIEČIAME ASMENIS, PASITRAUKUSIUS IŠ RELIGINIŲ, DVASINIŲ IR EZOTERINIŲ GRUPIŲ, SUSISIEKTI SU MUMIS IR PAPASAKOTI APIE SAVO PATIRTĮ MINĖTOSE GRUPĖSE.

Norinčius su mumis susisiekti prašome užpildyti
šią anketą 

arba skambinti telefonu (8~686)13183

Jūsų liudijimai padėtų mums susidaryti geresnį įspūdį apie situaciją minėtose grupėse, pagilintų žinias apie jų doktriną, vidinę struktūrą, veiklos metodus, galimus pavojus (o gal atvirkščiai - padėtų paneigti nusistovėjusius klaidingus stereotipus).

Jūsų pateikta informacija padėtų mums geriau informuoti visuomenę apie tas grupes, jų tikslus, veiklą, išvengti problemų, su kuriomis susidūrėte ar susiduriate Jūs.

Užtikriname, kad Jūsų pateikta informacija nebus panaudota be Jūsų sutikimo, be to Jūsų pageidavimu garantuosime anonimiškumą ir konfidencialumą.

raktiniai žodžiai: