Baigėsi fotografijų, vaizduojančių religinę įvairovę, konkursas

Versija spausdinimui

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) ir Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) organizuotame fotografijų konkurse „Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje“  išrinkti geriausi  Lietuvoje spaudos fotografijų, susijusių su religinės įvairovės ir žmogaus teisių tematika, autoriai.

Penktadienį, gegužės 16 d., 15 val.  pirmoji fotografijų paroda atidaroma Vilkaviškio kultūros centre. Bus eksponuojamos Ieva Budzeikaitės judėjų bendruomenės nuotraukos, Ramūno Guigos reportažas iš Krišnos sąmonės organizacijos, Vidmanto Balkūno senovės baltų tikėjimo atspindžiai, Monikos Požerskytės fotoreportažai iš senovės baltų religinės bendruomenės, Aurelijos Arlauskienės ir Zitos Stankevičienės fotografijų iš reformatų ir musulmonų bendruomenių fotografijų ciklai.

Rengti parodas buvo vienas iš konkurso tikslų, siekiant prisidėti prie religinės įvairovės pažinimo sklaidos bei žmonių teisės reikšti savo įsitikinimus, religijos laisvės puoselėjimo Lietuvoje.

Fotografijų konkurso nugalėtojai bus apdovanojami 2014 m. birželio 20 d. NRTIC ir LŽS rengiamoje spaudos konferencijoje.