Raelininkai teigia klonavę jau 13 vaikų

Versija spausdinimui

Antradienis, kovo 30 d. (Vilnius). Žemėje jau gyvena 13 klonuotų vaikų ir visi jie yra sveiki. Tai per specialią spaudos konferenciją Las Vegase (Nevados valstijoje, JAV) sekmadienį pranešė kompanijos „Clonaid“ atstovai.

„Visi šie vaikai yra gyvi ir visiškai sveiki, – teigė „Clonaid“ vadovė Brigitte Boisselier. – Galime juos parodyti bet kurią akimirką. Tai – tik laiko klausimas“.

Anot jos, per pastaruosius du mėnesius pasaulį išvydo aštuoni klonuoti vaikai, kurie gyvena Australijoje, Brazilijoje, Ispanijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Honkonge ir Meksikoje.

Kompaniją „Clonaid“ įkūrė raelininkų sekta, mananti, kad žmonija Žemėje apsigyveno, kai joje kadaise apsilankė ateiviai. Sektai, anot jos atstovų, priklauso 80 tūkst. narių.

Pirmą klonavimo eksperimentą ši sekta tvirtina atlikusi 2002 metų pabaigoje. Tada pasaulį išvydo mergaitė Eve.

Kaip per minėtą spaudos konferenciją pareiškė šios religinės bendruomenės lyderis, besivadinantis Raeliu, klonavimas tėra pirmas žingsnis, o galutinis siekis – nemirtingumas.

„Kai ateis jūsų laikas mirti, iš savo smegenų tiesiog „permesite“ visus duomenis į naują savo kūną bei pradėsite naują gyvenimą jauname kūne, išsaugodami savo atmintį ir asmenybę“, – sakė jis.