diskriminacija

Musulmonai patiria diskriminaciją darbo rinkoje Didžiojoje Britanijoje

Naujas tyrimas atskleidė, kad iš visų mažumų, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, musulmonai turi mažiausiai galimybių įsidarbinti, o tuo labiau - užimti vadovaujančiojo postą.

Paaiškėjo, kad musulmonų vyrų galimybės įsidarbinti, palyginus su tokio pat amžiaus bei išsilavinimo krikščionimis britais, yra mažesnės daugiau nei 76 proc., o musulmonių moterų galimybės įsidarbinti - 65 proc. mažesnės palyginėmis su tokio pat amžiaus ir išsilavinimo krikščionių moterų galimybėmis.

raktiniai žodžiai: 

NRTIC publikavo leidinį „Religinių mažumų lygių galimybių užtikrinimas Lietuvoje: problemos ir rekomendacijos“

Religinių mažumų lygių galimybių užtikrinimasLeidinyje „Religinių mažumų lygių galimybių užtikrinimas Lietuvoje: problemos ir rekomendacijos“ išsamiai aptariama religinių mažumų situacija šiuolaikinėje Lietuvoje. Pristatomi teisinės bazės analizės, Lietuvos gyventojų apklausos, religinių mažumų bendruomenių narių interviu bei žiniasklaidos turinio analizės duomenys ir jų interpretacija. Leidinys aktualus visiems, besidomintiems socialiniu ir religiniu Lietuvos gyvenimu – mokytojams, dėstytojams, studentams bei valstybės ir savivaldos institucijų tarnautojams, savo darbe susiduriantiems su religinių mažumų veikla. Leidinį sudarė dr. Milda Ališauskienė ir dr. Jurga Bučaitė-Vilkė.

Leidinį galite skaityti tiesiog svetainėje (spragtelėkite leidinio viršelį). Taip pat galite atsisiųsti PDF knygos versiją skaitymui kompiuteryje ar spausdinimui.

Puslapiai